В компанії «Агропродсервіс» почали впровадження системи управління якістю харчових продуктів ISO 9001 та ISO 22000/НАССР

За ініціативи відділу екології, стандартизації та контролю якості компанії «Агропродсервіс» було проведено навчання щодо першого етапу впровадження систем управління безпечністю та якістю харчових продуктів ISO 9001 та ISO 22000/НАССР для відділення «Тернопільський м’ясокомбінат».

Протягом 7 – 8 лютого спеціалістом компанії «УКРСТАНДАРТСЕРТИФІКАЦІЯ» КАЗИМИР Оленою Миколаївною проведено перший етап впровадження систем ISO 9001 та ISO 22000/НАССР в компанії «Агропродсервіс».

Досвідченим лектором з сертифікації проведено навчання провідних спеціалістів компанії «Агропродсервіс» щодо впровадження системи управління якістю та системи управління безпечністю харчових продуктів. Нові знання у сфері системи управління якістю та системи управління безпечністю харчових продуктів здобули фахівці відділу екології, сертифікації та контролю якості, юридичного відділу, відділу кадрового забезпечення, фахівці з охорони праці, діловодства, відділу лабораторного контролю, технологи м’ясокомбінату, ветеринарні лікарі.

Під час навчання Олена Миколаївна розповіла про законодавчу необхідність впровадження ISO 9001 та ISO 22000/НАССР та розповіла про їх переваги. Зокрема, системи управління якістю та системи управління безпечністю харчових продуктів надають змогу:

  • поліпшити загальну дієвість компанії та забезпечити міцну основу для ініціатив щодо сталого розвитку;
  • покращити якість продукції та послуг, тим самим підвищити задоволеність своїх споживачів;
  • стати конкурентоспроможним на внутрішньому та зовнішніх ринках;
  • налагодити співпрацю з закордонними партнерами (зокрема, щодо отримання інвестицій);
  • отримати переваги перед конкурентами при участі у тендерах;
  • забезпечити прозорість та легкість управління діяльністю компанії;
  • запровадити механізм постійного покращення системи управління та підвищити ефективність роботи співробітників на всіх рівнях.

«Розробка та сертифікації систем управління та HACCP на нинішній день є законодавчо закріпленими вимогами. Тому впровадження системи управління якістю та системи управління безпечністю харчових продуктів забезпечить потреби споживачів у ще більш якісній продукції», – зазначив начальник відділу  екології, стандартизації та контролю якості компанії «Агропродсервіс» Андрій Боліновський.

Як очікується, системи управління якістю та системи управління безпечністю харчових продуктів повинні бути впровадженні на Відділенні «Тернопільський м’ясокомбінат» компанії «Агропродсервіс» до кінця квітня 2017 року.

Прес-служба компанії “Агропродсервіс”

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “В компанії «Агропродсервіс» почали впровадження системи управління якістю харчових продуктів ISO 9001 та ISO 22000/НАССР”