Іван Чайківський: «Збільшення кількості ВРХ – пріоритет роботи компанії у 2017 році»

В стратегічних планах компанії «Агропродсервіс» збільшення не лише молочного стада ВРХ, а й вирощування яловичини як для власної переробки м’яса в готову продукцію, так і для його реалізації на внутрішніх та зовнішніх ринках.  Про стан ведення тваринництва, зокрема великої рогатої худоби, спілкуємось з генеральним директором компанії «Агропродсервіс» Іваном Адамовичем Чайківським.

Чи робить ставку компанія «Агропродсервіс» в цьому році на розвиток тваринництва, зокрема ВРХ?

Завдання на 2017 рік щодо ВРХ – це зберегти існуюче поголів’я стада, а також завершити вже розпочаті проекти, а саме ремонти приміщень на молочно – товарних фермах в с. Теофіпілка, с. Кізлів та с. Лозова. Відповідно кількість ВРХ зменшувати ми не будемо, а навпаки – нарощувати. А щодо свинарства, то ситуація дещо інша. Зараз ми плануємо скоротити кількість маточного поголів’я свиней до 8 000 голів, щоб на окремих комплексах здійснити депопуляцію. Це зумовлено як стратегічними планами компанії, так і тим, що на території України, зокрема і на Тернопільщині, прогресує африканська чума.

Вирощуєте лише молочне стадо, чи є попит на і на м’ясо яловичини?

Раніше ми орієнтувалися на вирощуванні лише молочного стада, але сьогодні ми задумуємося і над тим, щоб вирощувати м’ясо яловичини як для внутрішнього ринку, так і для переробки в готову продукцію на Тернопільському м’ясокомбінаті.

Чи достатньо внутрішніх ринків збуту м’ясної продукції?

На сьогоднішній день український ринок перенасичений мясною продукцією взагалі. Вже понад 2 роки ціни на свинину немає, а господарства утримуються на рівні рентабельності. А що стосується ВРХ, то підприємству вигідніше працювати з виробництвом саме молока, але за умови, що надої з однієї корови становитимуть в середньому 7 тис. літрів на рік, адже ферми, де надій становить  4-5 тис. л., то це, відповідно, прямі збитки.

А вже в перспективі, після реалізації запланованих проектів, ми будемо планувати вихід і на зовнішні ринки збуту мяса яловичини.

Прес–служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Іван Чайківський: «Збільшення кількості ВРХ – пріоритет роботи компанії у 2017 році»”