Керівництво компанії “Агропродсервіс” вручило Різдвяні подарунки перестарілим мешканцям центру соціального обслуговування в с. Денисів

Вже традиційними стали відвідини керівництвом компанії “Агропродсервіс” підопічних геріатрично-реабілітаційного центру соціального обслуговування села Денисів, що в Козівському районі на Тернопільщині.

Цього разу, з нагоди наближення Різдвяних свят Генеральний директор підприємства Іван Адамович Чайківський та керівник філії “Росоховатець” Василь Олексійович Рудик вручили 19 продуктових наборів для постійних мешканців центру.

“Кожен з нас заслуговує на подарунок з нагоди Різдва, – сказав Іван Чайківський. – Адже Бог любить нас незалежно від обставин, що склалися в нашому житті”.

Директор закладу та його підопічні подякували меценатам за увагу та допомогу.

Зазначимо, що у 2017 році з нагоди Різдвяних свят від імені компанії “Агропродсервіс”, її філій, відділень та підприємств-партнерів буде роздано 2200 продуктових наборів малозабезпеченим мешканцям сіл, де компанія обробляє землю.

Прес-служба компанії “Агропродсервіс”

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Керівництво компанії “Агропродсервіс” вручило Різдвяні подарунки перестарілим мешканцям центру соціального обслуговування в с. Денисів”