Іван Чайківський: «Компанія готова до нових викликів у 2017 році»

Чим знаменним, на Вашу думку, запам’ятається 2016 рік для компанії?

 – До головних подій я б відніс відновлення роботи Тернопільського м’ясокомбінату,  ремонти тваринницької ферми в селі Теофіпівка та будівництво «Заводу з переробки соєвих бобів» в селі  Настасові. Також у напрямку рослинництва нам вдалося збільшили виробництво цукрового буряка до 220 тисяч тонн, а виробництво зернових та технічних культур в цілому сягнуло понад 185 тисяч тонн. Це для нашої компанії є своєрідними рекордними досягненнями.

Не менш важливим є і те, що насіння компанії «Агропродсервіс» продано фактично у всі регіони України, це свідчить про зростання довіри до якості нашої продукції з боку партнерів. Окрім відкриття Тернопільського м’ясокомбінату ми почали розвивати власну мережу магазинів. Так, на сьогодні вже функціонує 9 точок продажу та 2 фірмові магазини «Студія мяса». Це дозволяє нам реалізовувати вироблену нами мясну продукцію.

Які напрямки діяльності компанії були найбільш успішними?

 – Найбільш успішним є, звісно,  рослинництво. Адже тваринництво є дещо специфічним напрямком аграрної галузі, який у 2016 році пережив дуже складні фінансові труднощі через зниження як світових, так і вітчизняних цін на м’ясо, а купівельна спроможність українців теж не зросла. Щодо нового напрямку м’ясопереробної галузі, тобто роботи Тернопільського м’ясокомбінату, то тут я ще не готовий щось аналізувати, адже ми тільки почали виходити на ринок продовольчих товарів.

Які основні результати реалізації соціальних проектів?

 – В соціальних проектах ми представлені практично в кожній громаді та населеному пункті, де ведемо власну господарську діяльність. А це підтримка шкіл, садків, церковних громад, молодих спортсменів. Зокрема, цього року команда кікбоксерів нашої компанії виборола чотири золоті медалі на чемпіонаті світу з цього виду спорту. В соціальній роботі, я вважаю, всі зобов’язання які ми брали перед собою – виконані.

У 2016 році компанія зосередилася не лише на вирощуванні, а й на переробці. Це і відновлення м’ясокомбінату та запуск соєвого заводу. Як йде робота по розвитку саме цих підрозділів?

 – Щодо соєвого заводу, то він на даний момент знаходиться на етапі пуско – налагоджувальних робіт, а Тернопільський м’ясокомбінат в більшій мірі перебуває на етапі ремонту. Але найбільшим викликом, з яким ми стикнулись під час відновлення роботи м’ясокомбінату, став величезний брак спеціалістів в м’ясопереробній галузі на території Тернопільщини. Тому нам приходиться шукати досвідчених технологів в інших регіонах України. Звісно ми пробуємо навчати і молодих спеціалістів та випускників навчальних закладів.

Які плани Ви, як генеральний директор, ставите перед компанією у 2017 році?

 – 2017 рік – це рік виклику для нас. Адже ми не знаємо порядку оподаткування аграріїв у наступному році. Ми не можемо передбачити, як буде впливати загальна система оподаткування на нас в цілому. Ми, звісно розуміємо, що цей вплив буде негативним, але для чіткого планування вже зараз потрібно робити ґрунтовні дослідження, аби ці виклики не застали нас зненацька. Тому наступний рік для компанії «Агропродсерваіс» повинен стати роком стабілізації, аби ми змогли вивести на запланований рівень ті проекти, які ми розпочали протягом трьох останніх років, ну і звісно примножити вже наявне.   

Чого б хотіли побажати хліборобам Тернопільщини в прийдешньому році?

 – Найперше хотів би побажати єдності та розуміння одне одного. Складається так, що професія хлібороба – це професія мирна. І я би хотів, щоб так і було надалі. Щоб кожен зустрів Новий рік та Різдво Христове в злагоді, мирі, в новій європейській Україні, де будуть прозорі правила гри для кожного аграрія, бізнесмена та українця.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс» 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Іван Чайківський: «Компанія готова до нових викликів у 2017 році»”