Компанія «Агропродсервіс» закупила нові трактори німецького виробника

Під кінець року в компанії «Агропродсервіс» придбали найновішу сільгосптехніку – чотири трактори німецької фірми «Fendt», котрі за своїми характеристиками є найкращими у своєму класі.

Трактори «Fendt 900 Vario» закуплені у вітчизняного дистриб’ютора – фірми «Агроструктура». Якщо коротко описувати ключові інновації, реалізовані в даній моделі, то вони спрямовані на подальше підвищення ефективності тракторів цієї серії. Основним нововведенням є поєднання двигуна новітньої технології і оптимізованої коробки передач. Підвищена динаміка, збільшений крутний момент і покращений коефіцієнт використання встановленої потужності роблять трактор більш рухливим. Крім того, інтелектуальні рішення, такі як система управління трактором, забезпечують економічнішу витрату палива.

Плюсом є і те, що під час роботи такого трактора можна використовувати практично будь яке необхідне для господарських робіт навісне обладнання. Також фірма – дистриб’ютор проведе комплексне навчання для механізаторів, котрі виводитимуть техніку у поле.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Компанія «Агропродсервіс» закупила нові трактори німецького виробника”