У компанії «Агропродсервіс» відбувся Другий розіграш кубку з міні – футболу

16 грудня у спорткомплексі Тернопільського національного технічного університету «Політехнік» відбувся Другий чемпіонат нашої компанії з міні – футболу.

у Другому чемпіонаті на призи «Агропродсервісу» взяли участь десять команд окремих господарств і структурних підрозділів з Тернопільського, Козівського, Підгаєцького, Теребовлянського та Зборівського районів.

 У фінал змагань вийшли команди «Космос» (с. Росоховатець, Козівський р – н) та «Старе місто» (м. Підгайці). Першість у змаганнях здобула команда «Космос» з рахунком 2:1. В минулому році дана команда, до речі, виборола друге місце в даному чемпіонаті. Бронзу здобула команда «СБ та охорона» (Служба безпеки компанії), яка обійшла команду «Колос» (с. Ярчівці, Зборівський р – н) з рахунком 3:0. Переможців нагородили кубками, медалями та грошовими призами.

Окрім офіційних переможців чемпіонату нагороджували і кращих в різних номінаціях. Приз глядацьких симпатій отримала єдина дівчина – футболіст чемпіонату Білоус Галина, що виступала за команду Тернопільського м’ясокомбінату «Збірна цехів». Найсильнішим воротарем став Андрій Гоцко, голкіпер команди «ТОВ Дружба» (с. Лозова). Першість серед бомбардирів чемпіонату виборов начальник відділу Служби безпеки компанії Микола Салик, на рахунку якого аж вісім забитих голів. А от кращим гравцем змагань визнали Руслана Мазура (команда  Агро «Вест», Зборівський р – н).

–            Ми як ніхто розуміємо, що спорт є запорукою здорової нації. З року в рік разом з працівниками компанії ми проводимо чемпіонати з футболу, боротьби, та волейболу, ходимо в походи та мандрівки, аби ставати міцнішими духом та тілом, – сказав під час нагородження переможців генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

У рамках комплексної програми фізкультурно-масової та спортивної роботи у компанії вже багато років організовуються туристичні мандрівки та оздоровчі тури  членів колективу у санаторії, на бази відпочинку в  Карпати, Трускавець, Моршин, змагання з боротьби, футболу та волейболу. Цікаво, що місцеві спортивні ентузіасти не тільки міряються силами між собою, але й результативно виступають на всеукраїнських та міжнародних турнірах. Свідченням цього є численні перемоги команди кікбоксерів, котрі відстоюють честь компанії та Тернопільщини не тільки на всеукраїнських, а й на міжнародних змаганнях з цього виду боротьби.

Прес-служба компанії “Агропродсервіс”

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “У компанії «Агропродсервіс» відбувся Другий розіграш кубку з міні – футболу”