Подарунки від компанії «Агропродсервіс» до Дня св..Миколая отримає понад 7 тисяч дітей

Компанія «Агропродсервіс» продовжує програму соціального партнерства в населених пунктах, де провадить свою виробничу та господарську діяльність. Працівники компанії дарують подарунки тим, хто найбільше чекає святкового дива – дітям.

Понад 7 тисяч солодких подарунків вже отримують діти працівників компанії «Агропродсервіс» та діти в тих селах, де є структурні підрозділи та філії компанії, а це маленькі школярі та вихованці дитячих садочків.

 – Програма соціального партнерство є важливою складовою роботи компанії з громадами та нашими пайовиками. Нам важливо, аби родини відчували турботу з боку аграріїв. Тому цього річ до Дня святого Миколая ми, як і кожного року, хочемо підготувати подарунки нашому майбутньому – діткам, – говорить генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

До словаза рівнем власного внеску у розвиток соціальної інфраструктури сіл компанія «Агропродсервіс» займає лідируючі позиції в області. І це не лише турбота про діток, а й піклування про літніх людей, облаштування шкіл, садочків та дитячих майданчиків, допомога учасникам АТО тощо.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Подарунки від компанії «Агропродсервіс» до Дня св..Миколая отримає понад 7 тисяч дітей”