Тернопільський м’ясокомбінат отримав відзнаку за перемогу у конкурсі «Народний бренд – 2016»

Вчора, 13 грудня, в ресторані Гарден – Хол відбулася офіційна церемонія вручення нагород переможцям щорічного дванадцятого конкурсу «Народний бренд – 2016» від Медіа Корпорації «RIA». Свої нагороди за довіру тернополян отримали кращі підприємства та торгові марки у 45 – ти різних номінаціях.

Свою першу нагороду отримав структурний підрозділ компанії “Агропродсервіс” відділення “Тернопільський м’ясокомбінат” за перемогу в номінації Виробник продовольчих товарів. За рік роботи підприємства тернополяни вже встигли оцінити якість продукції легендарного бренду.

 – Перемога в конкурсі «Народний бренд» — це насамперед показник довіри тернополян до нашої справи, – говорить директор відділення Тернопільський м’ясокомбінат Віктор Малюта, – «Тернопільський м’ясокомбінат» впевнено виходить на продовольчий ринок і ми обіцяємо, що і надалі дотримуватимемось найвищих стандартів якості виробництва. Я переконаний, що вся наша команда буде працювати над тим, аби задовольнити смаки кожного споживача. Тож від імені всього колективу «Тернопільського м’ясокомбінату» я дякую усім жителям Тернопільщини за довіру та підтримку в голосуванні за найкращого виробника продовольчих товарів, адже ми варті найкращого!

Для переможців організатори підготували статуетки Ніки – символ народного бренду, дипломи переможців конкурсу, сертифікати на рекламу, наклейки, які переможці розміщують безпосередньо у своєму закладі, щоб усі відвідувачі бачили, що вони користуються послугами переможця «Народного бренду».

Прес – служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Тернопільський м’ясокомбінат отримав відзнаку за перемогу у конкурсі «Народний бренд – 2016»”