Традиційно під завершення року компанія «Агропродсервіс» оздоровлює своїх працівників

За доброю традицією щороку керівництво нашої компанії організовує оздоровлення членів колективу у санаторіях та на базах відпочинку усієї держави. Перша група  спеціалістів і робітників днями уже відбула до Трускавця.

Адміністрація «Агропродсервісу» щорічно вкладає значні кошти у поліпшення умов праці та відпочинку своїх працівників, розуміючи що здоров’я нації є найціннішим скарбом нашої держави.

Зазвичай, враховуючи специфіку аграрного виробництва, усі оздоровчі заходи у трудових колективах планують після завершення комплексу осінньо-польових робіт. Виняток робиться лише для дітей працівників, які поправляють  здоров’я переважно у літній період.

Цього разу наші працівники з Тернопільського, Козівського, Зборівського та інших районів оздоровлюватимуться у Трускавці, Хмільнику та сусідніх «Медоборах», що на Теребовлянщині. До речі, цей заклад користується чималою популярністю серед хліборобів, оскільки там є не лише лікувальні грязі, а й чудові умови для загального оздоровлення і змістовного дозвілля.

Останній заїзд нинішнього сезону буде організовано уже після остаточного збирання цукрового буряка та кукурудзи.

А загалом географія здравниць, де в останні роки побували агропродсервісівці, доволі широка. Працівники компанії найбільше облюбували Трускавець, Моршин, Хмільник, Миргород, Конопківку, а також відпочинок у Закарпатті і на Поліссі.

Прес-служба компанії "Агропродсервіс"

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Традиційно під завершення року компанія «Агропродсервіс» оздоровлює своїх працівників”