Компанія «Агропродсервіс» для роботи з дітьми, що мають особливі потреби, подарувала розвиваючі іграшки

Представники компанії «Агропродсервіс» взяли участь у відкритті нового приміщення Тернопільської обласної психолого-медико-педагогічної консультації.

«Наша установа працює з 1994 року, однак, до цього часу ми знаходилися на 7 поверсі однієї з будівель, – говорить директор закладу Світлана Лоза. – Тому ми від імені дітей та їхніх батьків, які відвідують наш заклад, дякуємо всім, хто допоміг нам в отриманні цього приміщення та облаштуванні його для дітей з психолого-фізичними порушеннями».

Приміщення освятив о.Василь Баглей, який порівняв роботу педагогів з роботою монахинь, що допомагали матері Терезі.

«Бог не карає, він на прикладі дітей, які будуть тут отримувати допомогу, показує нам, як треба любити ближнього свого», – повчав під час освячення нового приміщення отець Василь.

Долучилася до загальної доброї справи і компанія «Агропродсервіс».

Представник компанії Тетяна Чайківська від імені керівництва та всього колективу підприємства подарувала розвиваючі іграшки для роботи з дітьми, з якими працюватимуть дефектологи.

«Хочу подякувати директору пані Світлані за те терпіння, яке вона має, і те натхнення, яким вона запалює на добрі справи інших людей», – сказала Тетяна Чайківська.

Під час урочистого перерізання стрічки, її частину передали представникам влади з побажанням пам’ятати про дітей з особливими потребами завжди, дбаючи про їхнє комфортне пристосування  в суспільстві.

Прес-служба компанії "Агропродсервіс"

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Компанія «Агропродсервіс» для роботи з дітьми, що мають особливі потреби, подарувала розвиваючі іграшки”