Заступник директора ПАП «Агропродсервіс» Роман Березовський дав майстер-клас фахівцям свинарської галузі з усієї держави

Днями у Києві в рамках міжнародної виставки «ІнтерАгро», в якій взяли участь представники вісімнадцяти країн Європи та Америки, відбувся майстер-клас по свинарству. Своїм досвідом роботи і пропозиціями щодо оптимізації виробництва свинини поділились керівники та спеціалісти таких відомих фірм як «Альфа-вет», «Еланко», «Басф», «Хог Слат Україна».

Неабиякий інтерес у присутніх фахівців тваринницької галузі викликала півгодинна доповідь заступника ПАП «Агропродсервіс», кандидата ветеринарних наук Романа Березовського щодо ефективних заходів біобезпеки проти африканської чуми свиней на прикладі нашої компанії. У своїй презентації Роман Зеновійович ознайомив присутніх з практичними заходами, які застосовують працівники наших свинокомплексів для унеможливлення занесення збудників гострих інфекційних захворювань тварин.

Відтак ще майже стільки часу Роман Березовський відповідав на запитання колег, які в деталях цікавилися найбільшими загрозами проникнення збудників АЧС на територію господарств, конкретними шляхами їх недопущення тощо.

Судячи з інтересу фахівців з багатьох регіонів, розроблений механізм біобезпеки та профілактичні заходи проти цієї страшної хвороби на свинокомплексах «Агропродсервісу» можна з успіхом поширювати на інших  аналогічних виробництвах. Це створить надійний заслін африканській чумі свиней у межах усієї держави.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Заступник директора ПАП «Агропродсервіс» Роман Березовський дав майстер-клас фахівцям свинарської галузі з усієї держави”