Понад 20 сіл Тернопільщини були розчищені від снігу технікою компанії «Агропродсервіс».

Упродовж цього тижня техніка нашої компанії активно розчищала центральні дороги і під’їзні шляхи до інфраструктурних об’єктів понад двадцяти сіл, де «Агропродсервіс» орендує землю.

Як повідомив директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран, всі наявні грейдери, бульдозери та інші спецзасоби оперативно були задіяні на боротьбу зі сніговою стихією. У результаті чіткої координації та злагодженої роботи вкрай необхідна допомога була надана Настасову, Мар’янівці, Йосипівці, Великій Луці, Хаткам, Серединкам, Лучці та Миролюбівці Тернопільського району. Наша техніка результативно спрацювала на дорогах Вівся, Росоховатця і Великого Ходачкова Козівщини. Відчули допомогу від компанії жителі Синяви на Збаражчині та віддалених сіл Теребовлянщини – Маловодів та Підруди.

Скажімо, селищний голова Володимир Колісник висловив подяку ТОВ «Агропродсервіс інвест», яке результативно боролось зі стихією у всіх селах Козлівської об’єднаної територіальної громади.

Заслуговує на увагу і робота приміського господарства «Вікторія», яке настільки активно чистило дороги у Байківцях, що навіть жителі Тернополя звернули увагу на контраст у цьому селі та засипаному снігом обласному центрі.

Крім того, за словами Андрія Степановича, техніка «Агропродсервісу» допомагала ще й «Облавтодору» розчищати загальнодержавну трасу «Тернопіль-Чернівці» на проміжку Мишковичі – Микулинці.

Загалом на боротьбу зі сніговою стихією наша компанію задіяла майже два десятки одиниць спецтехніки.

Микола ЗЛОНКЕВИЧ, сільський голова Настасова:

  • Приємно, що у стихії, яка могла буквально паралізувати все село, нам миттєво прийшли на допомогу працівники «Агропродсервісу». Вони з власної ініціативи прогорнули всі дороги Настасова, а також центральну – до тернопільської траси. А це загалом понад 15 кілометрів, на які пішли кошти, пальне і праця механізаторів. На прохання односельців почистили також бічні вулиці, так що навіть у перші дні сніговіїв життя у нашому селі тривало у звичному ритмі. За це щира подяка керівникам компанії Івану Чайківському та Андрію Барану, які завжди піклуються про наше село та його мешканців.

Євген НАКОНЕЧНИЙ, сільський голова Урмані Бережанського району:

  • Не знаходжу слів, аби висловити щиру вдячність генеральному директору компанії «Агропродсервіс» Івану Чайківському та керівнику структурного підрозділу компанії – ПОП «Урманське» Василю Лещуку за допомогу в розчищенні доріг у всіх селах нашої громади – в Урмані, Пліхові, Краснопущі. І взагалі відколи на теренах нашого села почав працювати «Агропродсервіс», воно по справжньому ожило. Тільки в нинішньому році компанія виділила на соціальні потреби Урмані понад 100 тисяч гривень. Тож від імені усіх селян щиро дякую агропродсервісівцям за турботу і принагідно вітаю з Днем працівників сільського господарства.

Володимир КОЛІСНИК,

голова Козлівської об’єднаної територіальної громади:

  • Підприємство «Агропродсервіс інвест», яке уже десять років працює на території Козлова, є діловим партнером нашої громади. Це ще раз переконливо засвідчила надзвичайна ситуація із сніговою стихією. Відразу в неділю зранку чотири грейдери цього підприємства, що входить до складу компанії «Агропродсервіс», приступили до очищення спочатку своїх виробничих об’єктів, а потім цілий день працювали на дорогах Козлова, Таурова, Покропивної, Слобідки. Відтак техніка агропідприємства пробила дорогу до львівської та бережанської трас. Так що уже в понеділок наші краяни безперешкодно могли добратися до обласного центру, а діти – до школи. Тож низький уклін вам, дорогі аграрії. Хай Бог і надалі допомагає вам вирощувати високі врожаї і творити добрі справи для всієї громади.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Понад 20 сіл Тернопільщини були розчищені від снігу технікою компанії «Агропродсервіс».”