Щиро вітаємо хліборобів компанії «Агропродсервіс», власників земельних паїв і партнерів з Днем працівників сільського господарства!

Професійне свято хліборобів – це день, коли маємо чудову нагоду доземно вклонитися тим, хто сіє ниви, плекає сади, працює на тваринницьких комплексах і формує продовольчу безпеку всієї України.

Підсумовуючи нинішній складний через погодно-кліматичні умови рік, можна сказати, що колектив нашої компанії з високими показниками завершив збирання ранніх зернових, на 15 тисячах гектарів заклав надійний фундамент озимини, а з настанням сприятливих умов маємо завершити збирання пізніх культур. Словом, усі ми спільно робимо велику справу – ростимо хліб і дбаємо про добробут працівників компанії, їх сімей та мешканців сіл, де орендуємо землю.

З нагоди свята висловлюємо шану і подяку рядовим хліборобам, агрономам, механізаторам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва, працівникам соціальної сфери, усім, чиє життя невід’ємно пов’язане з аграрним виробництвом.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вам та вашим рідним, на благо розквіту рідної України.

З повагою –

Іван ЧАЙКІВСЬКИЙ,

генеральний директор компанії «Агропродсервіс»,

Андрій БАРАН,

директор ПАП «Агропродсервіс»

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Щиро вітаємо хліборобів компанії «Агропродсервіс», власників земельних паїв і партнерів з Днем працівників сільського господарства!”