Четверо спортсменів з Тернопільщини, виступи яких спонсорує генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський, стали чемпіонами світу з кікбоксінгу

Наприкінці жовтня у місті Маріна-ді-Каррара (200Італія)  відбувся 12-й чемпіонат світу з кікбоксингу за версією WTKA. У результаті змагань четверо спортсменів з Тернопільщини вибороли золоті медалі.

У складі збірної України, яка зайняла перше місце у командному заліку, чемпіонами світу стали Василь Худзік та Любов Дереш (200серед дорослих), Данило Рибченко та Максим Грейцар (200серед юніорів). Максим Левицький посів третє місце серед юнаків. 

За словами тренера тернопільських кікбоксерів Олександра Дульнєва, наші спортсмени за рік набралися досвіду на чемпіонатах України, серйозно попрацювали над своїми помилками і в результаті підкорили «золоті» вершини світу. Особливо ефектним став бій Данила Рибченка із Настасова, який переміг суперника з Македонії нокаутом.

Генеральний директор компанії «Агропродсервіс» та голова обласної федерації кікбоксингу Іван Чайківський пригадує як півтора роки тому тренер Олександр Дульнєв звернувся до нього з проханням взяти його вихованців під свою опіку. «Тоді я повірив завзятості молодих, а сьогодні збираємо прекрасний урожай». 

Після повернення зі змагань борців-чемпіонів Іван Адамович тепло привітав усю команду і вручив грошові винагороди по 10 тисяч гривень кожному переможцю, аби юні спортсмени мали стимул і надалі осягати світові чемпіонські титули

Прес–служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Четверо спортсменів з Тернопільщини, виступи яких спонсорує генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський, стали чемпіонами світу з кікбоксінгу”