Патріотична ідеологія «Агропродсервісу» припала до душі студентам Подільського аграрно-технічного університету

Упродовж трьох днів у Подільському державному аграрно-технічному університеті (200м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області) проходив Відкритий фестиваль-конкурс художньої творчості серед колективів та окремих виконавців навчальних закладів України «АГРОУНІФЕСТ-2016», в якому взяли участь понад чотириста студентів з Хмельниччини, Чернівеччини, Івано-Франківщини та південних районів Тернопільщини.

Велика імпреза розпочалася із цілком серйозної ярмарки вакансій та професій, у якій вперше за існування цього вишу взяли участь представники майже двох десятків  відомих аграрних підприємств нашої держави.

На запрошення ректора Подільського агротехнічного інституту Володимира Іванишини на цей захід прибув і заступник директора ПАП «Агропродсервіс» Петро Воробець. Майбутнім молодим спеціалістам хлібної ниви він ефектно представив «Агропродсервіс», як потужну інноваційну українську компанію, збудовану українцями за українські гроші, котра успішно розвиває українську економіку і платить великі суми податків до українського бюджету.

Після виступу Петра Петровича майбутні аграрії ще довго розпитували його про умови праці в нашій компанії та можливості працевлаштування, записували координати «Агропродсервісу». Та найголовніше полягає в тому, що значна частина молоді уже не пов’язує своїх подальших планів із закордонними заробітками, а воліє знайти своє місце у вітчизняному аграрному бізнесі, який сьогодні розвивається не менш стрімкими темпами, ніж європейський.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Патріотична ідеологія «Агропродсервісу» припала до душі студентам Подільського аграрно-технічного університету”