Шлях у майбутнє починається з пізнання виробництва «Агропродсервісу»

Поряд з інтенсивною виробничою діяльністю керівництво компанії значну увагу приділяє соціальному розвитку населених пунктів, де орендує землю, вдосконаленню кваліфікації спеціалістів «Агропродсервісу», а також активній профорієнтаційній роботі серед студентської та учнівської молоді.

Нагадаємо, що наприкінці липня на свинокомплексах нашої компанії стажувалися студенти Вроцлавської рільничої академії з Польщі. Згодом генеральний директор Іван Чайківський провів відкрите науково-практичне заняття для вихованців Бережанського агротехнічного інституту.

А вже минулого тижня на головне підприємство «Агроподсервісу» для ознайомлення із сучасним аграрним виробництвом прибули майже сорок учнів з Мишковицької і  Настасівської загальноосвітніх шкіл. У супроводі заступника директора ПАП «Агропродсервіс» Петра Воробця школярі оглянули яблуневий сад, соєвий та насіннєвий заводи, спеціалізовану лабораторію і були вражені високим рівнем організації та наукових підходів до хліборобського виробництва.

Після численних запитань до представника нашої компанії відразу кілька старшокласників всерйоз задумались над тим, аби свою майбутню життєву дорогу пов’язати із сільським господарством.

І буквально днями Настасів відвідала чергова група студентів з Бережанського агротехнічного інституту. Окрім змістовної екскурсії на виробництві майбутні економісти зі своїми викладачами висловили бажання проходити системну виробничу практику у структурних підрозділах «Агропродсервісу». У свою чергу Петро Ворбець підтримав пропозицію бережанців і запевнив, що після практики кращі випускники БАТІ на конкурсній основі можуть бути працевлаштовані в «Агропродсервісі».

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Шлях у майбутнє починається з пізнання виробництва «Агропродсервісу»”