Представники компанії «Агропродсервіс» побували у США, на спеціалізованій виставці Husker Harvest Days 2016

Назва виставки, про яку йде мова, дослівно перекладається як «День кукурудзяних жнив». Вона уже 39-й раз проходить у штаті Небраска і є справжнім святом науково-технічних й технологічних досягнень у сільського господарстві Сполучених Штатів Америки. Husker Harvest Days 2016 входить у ТОП-250 найпотужніших виставок американського континенту.

За словами заступника директора ПАП «Агропродсервіс» Віталія Чайківського, на виставці, лейтмотивом якої були крилаті слова «Майбутнє жнив починається сьогодні», було представлено 600 експозицій нової техніки, обладнання,  технологій і сервісу для сільського господарства.

Загалом Husker Harvest Days покликана підвищити прибутковість сільського господарства і дає відвідувачам можливість не лише побачити останні інновації в сільському господарстві, але й пропонує нові шляхи вдосконалення ефективності аграрного бізнесу.

Найбільшою привабливістю виставки є можливість побачити новітню техніку (200від грунтообробної – до збиральної) та випробувати її безпосередньо на справжньому виробничому полігоні. Зерносилоси, сушарки, які представлені на виставці, там змонтовані у натуральну величину.

Словом, американські розробники сільськогосподарської техніки уже на кілька кроків обігнали своїх колег з європейського континенту. Досить сказати, що тамтешні науковці вже пропонують хліборобам не просто безпілотні трактори, а високотехнологічні роботи, які працюють абсолютно автономно, з мінімальним втручанням людини. Сьогодні для нас, українців, вона ще є, без перебільшення, технікою майбутнього. Але хочеться вірити, що з часом вона прийде і на наші поля.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Представники компанії «Агропродсервіс» побували у США, на спеціалізованій виставці Husker Harvest Days 2016”