На полях «Агропродсервісу» екзамен тримає ґрунтообробна техніка бренду «Лозівські машини»

Учора на полях поблизу Настасова відбувся експериментальний показ ґрунтообробної техніки ковальсько-механічного заводу «Лозівські машини», виробництво якого сконцентровано на Харківщині. На сьогодні це єдиний в Україні фуллайнер дискових борін з шириною захвату від 2,5 до 16 метрів. Запропоновані новинки оснащені підшипниковими вузлами HART AGRO UNIT, які не вимагають обслуговування протягом усього терміну експлуатації. Агрегати цього виробника адаптовані як до імпортної, так і до вітчизняної тяглової техніки.

На післяжнивному полі поблизу головного підприємства  було випробувано в роботі дворівневий глибокорозпушувач грунту за безвальною технологією замість зяблевої та осінньої оранки стерневих і мульчованих грунтів, а також для обробки залежаних і кормових угідь. Словом, це раціональна альтернатива, яка дозволяє за один прохід підготувати грунт до сівби.

Водночас на цьому ж полі після нещодавніх дощів було випробувано і коротку дискову борону-лущильник «Дукат-12», який, за словами керівника напрямку реалізації заводу-виробника Сергія Шарбана, інтенсивно перемішує грунт і рослинну масу на глибину до 14 сантиметрів. А конструкція та розташування робочих органів забезпечують  якісну передпосівну обробку грунту.

Своєрідний екзамен харківської техніки приймали представники технічних і агрономічних служб «Агропродсервісу». Попередній висновок про неї зробив головний агроном компанії Іван Ткач, який резюмував: «Цю техніку з успіхом можна використовувати для обробітку грунту після, гречки, гороху, пшениці, ячменю, сої і цукрового буряка, а на полях, де раніше росла кукурудза, її ефективність нас не задовольняє».

Після детальнішого аналізу роботи техніки зі Слобожанщини керівництво компанії прийме рішення про доцільність її придбання для «Агропродсервісу».

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “На полях «Агропродсервісу» екзамен тримає ґрунтообробна техніка бренду «Лозівські машини»”