«Євраліс», «КВС» і «Сенгента» очолили рейтинг західноукраїнського чемпіонату гібридів кукурудзи та цукрового буряка

 
У західноукраїнському чемпіонаті 18 жовтня «взяли» участь майже 130 гібридів кукурудзи і 49 – цукрового буряка. Кожна з насіннєвих фірм прагнула  продемонструвати найкращі властивості своїх культур (200до уваги бралися врожайність, стійкість до хвороб, посухи тощо), а відтак запропонувати їх потенційним клієнтам.
У свою чергу керівники і спеціалісти численних агрофірм того дня мали змогу в онлайн-режимі побачити переваги того чи іншого гібриду, отримати інформацію про їх основні характеристики. Усі дані оперативно висвітлювались на моніторі у центральному управлінському пункті, а представники кожної насіннєвої компанії відразу давали вичерпні пояснення та рекомендації аграріям.
Кукурудза і цукровий буряк мали свої окремі демонстраційні поля, а звідси все дійство, підсумки та висновки були розведені. Якщо говорити про кукурудзу, то за словами ініціатора чемпіонату, директора ПАП «Агропродсервіс» Андрія Барана, на демонстраційних полях було висіяно понад 150 її гібридів дванадцяти компаній. Правда, до конкурсу дійшли менше 130. Окремі фірми, які не мали чим похвалитись, вирішили просто не змагатися.
Цукровий буряк був представлений 49 гібридами  п’яти відомих компаній. За два дні до чемпіонату на Чортківському цукрозаводі зробили аналіз на цукристість кожного з них, а у вівторок визначали їх урожайність.
– Значну частину затрат на подібні заходи  «Агропродсервіс» бере на себе і не шкодує, адже разом з потужною рекламною кампанією це дало відчутний ефект. У 2016-му, порівняно з попередніми роками, ми утричі збільшили реалізацію власного насіння ранніх зернових культур, – продовжує Андрій Степанович. – З метою подальшої популяризації нашого насіння наступного року до складу учасників змагань включимо озиму пшеницю. Цьогоріч вирощували 66 сортів, а наступного їх лінійку збільшимо, аби кращі запропонувати нашим партнерам і використовувати на власних полях.
А що стосується підсумків цьогорічного чемпіонату, то через посуху не всі гібриди, чи то кукурудза, чи цукровий буряк, продемонстрували свої потенційні можливості. А отже, поступилися місцем сильнішим, така логіка природного відбору. Але як би не було, господарства наочно побачили кращих і матимуть змогу висівати їх на своїх полях. За оперативними даними переможцями в чемпіонаті кукурудзи стала фірма «Євраліс». Лаври переможців на цукровому полі поділили «КВС» і «Сенгента». У першої компанії найвища врожайність, у другої – цукристість.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Євраліс», «КВС» і «Сенгента» очолили рейтинг західноукраїнського чемпіонату гібридів кукурудзи та цукрового буряка”