Незважаючи на примхи погоди, осінньо-польові роботи в «Агропродсервісі» будуть виконані в повному обсязі

І хоча погода минулих тижнів не радувала хліборобів, агрономічна та інженерна служби компанії налаштовані оптимістично і роблять усе, аби осінньо-польова кампанія була проведена у повному обсязі.

Головну осінню культуру – цукровий буряк уже викопали на площі більше двох тисяч гектарів. Через дощі його копання тимчасово довелося припиняти. А вже з полудня у неділю на настасівське поле вийшли потужні бурякозбиральні комбайни. Із 479 гектарів тут уже зібрали солодкі корені на 100 гектарах. Поряд із вивезенням сировини на переробку проводять її кагатування обабіч шосейних доріг. У Миролюбівці зокрема закагатовано більше 5 тисяч тонн.

До збирання цукрових буряків буде залучено додаткову техніку – бурякозбиральні комбайни та навантажувачі. Їх зосередять на козівських та зборівських полях, де знаходяться основні площі цукристих. Як повідомив головний агроном компанії Андрій Кулян, робиться все, щоб цукрові буряки були зібрані і вивезені на переробку до кінця першої декади грудня.

Очікуване бабине літо дасть змогу завершити і посів озимої пшениці на останніх 400 гектарах. Досвід минулого року показав, що її сучасні сорти продовжували свою вегетацію у перші зимові місяці, коли була плюсова температура. Тож є усі сподівання, що висіяна у запізнілі терміни озимина належним чином сформує свою кореневу систему і нормально увійде у зимовий період.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Незважаючи на примхи погоди, осінньо-польові роботи в «Агропродсервісі» будуть виконані в повному обсязі”