Машинно-тракторний парк підприємства «Агропродсервіс-Ярчівці» поповнився двома потужними тракторами марки «Джон Дір»

Днями у тернопільської фірми «Агросем» – ділера всесвітньо відомої компанії «Джон Дір» – наша компанія придбала два сучасних трактори для підприємства «Агропродсервіс-Ярчівчі», яке господарює на Зборівщині. Відтепер у активі ярчівецьких хліборобів уже десять потужних тракторів.

Необхідність придбання нової техніки у цьому господарстві очевидна, адже його земельний банк  постійно збільшується. Якщо у 2010 році, на час  заснування підприємство «Агропродсервіс-Ярчівці» мало трохи більше однієї тисячі гектарів, то нині його колектив під керівництвом Василя Гамрача обробляє понад 6 тисяч гектарів орендованих земель. І це ще не межа.

Щойно придбані трактори марки «Джон Дір 8335 Р» потужністю 335 кінських сил – надійні в експлуатації, мають велику продуктивність і забезпечують високу якість обробітку грунту. Кожен із них, в залежності від багатьох чинників, може орати від 40 до 50 гектарів поля за добу.

Варто сказати, що умови придбання техніки у фірмі «Агросем» досить вигідні: цілий рік трактори  перебувають на гарантії виробника, а упродовж п’яти літ вони будуть на сервісному обслуговуванні «Агросему». Як розповідає інженер підприємства «Агропродсервіс-Ярчівці» Петро Балик, спеціалісти «Агросему» привезли у Ярчівці аналогічного трактора, аби наші механізатори під їх наглядом освоїли специфіку управління, функції бортового комп’ютера, джіпіеснавігатора та особливості обслуговування усіх агрегатів. Цю науку належно освоїли молоді хлопці Володимир Макогін і його брат Микола – випускник Бережанського агротехнічного інституту. Власне вони й будуть працювати на нових «Джон Дірах»

За словами заступника директора ПАП «Агропродсервіс» Віталія Чайківського, до кінця нинішнього року планується придбати 4 трактори з відповідним спеціальним обладнанням для обслуговування пташників та обробітку землі у господарстві «Агропродсервіс-Вест» також Зборівського району.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Машинно-тракторний парк підприємства «Агропродсервіс-Ярчівці» поповнився двома потужними тракторами марки «Джон Дір»”