У програму зі свинарства «Годуй для себе, годуй на продаж» вносяться корективи з біобезпеки

За півроку функціонування програма компанії «Агропродсервіс» зі свинарства по співпраці з господарями Лановецького району «Годуй для себе, годуй на продаж» знайшла чимало своїх прихильників.

Як повідомив директор ТОВ «Агро-Ланівці» Іван Хаблюк, за цей час мешканці Лановецького та інших районів отримали на відгодівлю майже сотню високопродуктивних поросят м’ясних порід данської селекції «Ландрас» та «Дюрок». За умовами угоди, господар може залишити відгодованих свиней для власних потреб або здати їх підприємству.

У зв’язку з проявами в окремих областях України захворювання свиней «Африканською чумою», «Агропродсервіс» вирішив посилити заходи з біобезпеки у реалізації цієї програми і закуповує цих свиней, не чекаючи закінчення терміну договорів. Причина такого кроку зумовлена бажанням керівництва компанії створити надійний заслін проникненню на наші терени вірусів «Африканської чуми», адже зосередження великої кількості поголів’я свиней у приватному секторі, за висновками експертів Міністерства сільського господарства США, створює реальні труднощі в організації ефективних заходів біобезпеки. Важливо й те, що за відгодованих тварин даватимуть більшу ціну, ніж ринкова.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “У програму зі свинарства «Годуй для себе, годуй на продаж» вносяться корективи з біобезпеки”