Поряд із невідкладними виробничими клопотами керівництво компанії «Агропродсервіс» піклується про шкільну юнь населених пунктів, де орендує землю

Турбота агропродсервісівців про навчальні та дошкільні заклади у селах, де компанія орендує земельні паї, стала уже доброю традицією. Тож її представники бувають у школах не тільки на першовересневих урочинах.

Скажімо, керівник відділення ПАП «Агропродсервіс», яке обробляє землю у селах Буцнів, Серединки, Драганівка Тернопільського і Великий Ходачків Козівського районів, Іван Лаць часто буває в  тамтешніх освітніх закладах, цікавиться нагальними проблемами і по можливості сприяє їх оперативному вирішенню. Так, упродовж вересня з його ініціативи місцевим школам виділено високоякісні крупи в асортименті, цукор і муку вищого ґатунку.

Упродовж 2016 року компанія бере активну участь у проектах водозабезпечення окремих інфрастукурних об’єктів та цілих сіл. Приміром, зовсім недавно за фінансової підтримки «Агропродсервісу» споруджено артезіанську свердловину у школі села Великий Ходачків, а до кінця року таким же чином воду подадуть і в місцевий дитсадок.

Нагадаємо, що влітку нинішнього року на прохання депутатського активу Буцнівської сільради та громади села Серединки компанія «Агропродсервіс» взяла участь у будівництві тамтешнього водогону. Зокрема, на спорудження водонапірної башти вона виділила майже 50 тисяч гривень.

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Поряд із невідкладними виробничими клопотами керівництво компанії «Агропродсервіс» піклується про шкільну юнь населених пунктів, де орендує землю”