У господарствах компанії «Агропродсервіс» розпочали збирання кукурудзи на зерно

За інформацією головного агронома компанії Андрія Куляна, цього року кукурудза на зерно в господарствах «Агропродсервісу» займає майже 6 тисяч гектарів. Першими її збір розпочали у ТОВ «Агро-Ланівці» та філії «Вівся».

У розмові директор лановецького сільгосппідприємства  Іван Хаблюк не приховує задоволення від перших результатів обмолоту кукурудзи. Незважаючи на засуху, гібрид «Вералія» видає на круг біля 9 тонн при вологості 18,5%. Врахуйте, наголошує Іван Миколайович, що цей гібрид у нас займає 20 відсотків від однієї тисячі гектарів усіх посівів кукурудзи. Правда, ще невідомо, яку врожайність покажуть решта гібридів качанистої. Крім згадуваної «Вералії», висіяли такі гібриди як «Лімагрейн», «Сенгента», «КВС». Частина їх посівів, на жаль, ще й була пошкоджена липневими градобоями.

Говорити про загальні валові показники у ТОВ «Агро-Ланівці», а тим більше про середню урожайність кукурудзи ще рано. Тут все зробили, аби справитися з викликами погоди. Густота кукурудзи на період збирання вийшла в межах 90 тисяч рослин на гектар. У своїй масі непогано сформувались і качани. Збирають кукурудзу прямим комбайнуванням. Для запобігання травмування насіння частоту обертання барабана зернозбирального комбайна «Клаас Лексіон–600» знизили до 490 обертів.

За попередніми прогнозами збирання кукурудзи на Лановеччині планують завершити до кінця жовтня.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “У господарствах компанії «Агропродсервіс» розпочали збирання кукурудзи на зерно”