Тернопільський м’ясокомбінат гідно представив свою продукцію на фестивалі «Коза Фест» у Козові

Не вдаючись в оцінку аж надто сміливої за задумом організаторів назви фольклорно-мистецького фестивалю у Козові, варто зазначити, що на нього зійшлося чимало мешканців райцентру та довколішніх сіл. Принаймні розмов про цю подію вистачить, мабуть, на кілька місяців уперед.

Найбільше позитивних вражень від «Кози Фесту» отримала дітвора, адже чимало з них кіз побачили вперше. Не менше подивувалися і власниці колючорогих, бо вони отримали не лише грамоти за своїх підопічних, які взяли участь у різноманітних шоу, а й по 200 гривень. У підсумку можна припустити, що Козова віднайшла свій фестивальний бренд на кшталт Одеси чи столиці болгарського сміху – Габрово.

Водночас, якщо говорити прагматично, то фестиваль, окрім уже сказаного, мав достатньо високу рекламну складову. «Агропродсервіс» став генеральним партнером свята. Андрій Баран представив усі господарства нашої компанії, які працюють на теренах Козівського району. До речі, Андрій Степанович не тільки виходець із цих країв, а й користується високим авторитетом серед жителів району, особливо тих, хто трудиться на хлібній ниві.

Не зайвим буде зауважити ще й те, що до торгових палаток, де був представлений увесь ряд продукції Тернопільського м’ясокомбінату, утворювались найбільші черги. Видно, що смачні ковбаси, шинки, вудженості, інші  м'ясні делікатеси сподобалися козівчанам.

Тож сподіваємося, що наш фірмовий магазин у скорім часі появиться у Козові і буде популярним серед місцевого люду.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Тернопільський м’ясокомбінат гідно представив свою продукцію на фестивалі «Коза Фест» у Козові”