Представники компанії «Агропродсервіс» взяли участь у науково-практичній конференції «Нові українські добрива» та відкритті заводу міндобрив на Рівненщині

Науково-практична конференція «Нові українські добрива», яку зорганізувала група компаній УкрТехноФос,  зібрала вчора у Рівному представників агропромислових підприємств багатьох областей держави, науковців, бізнесменів та аграрних партійців.
Інтерес до цієї теми очевидний, адже сьогодні сільськогосподарське виробництво відчуває суттєві труднощі у закупівлі якісних мінеральних добрив. На традиційних вітчизняних заводах відбувається занепад їх виробництва. Міндобрива та засоби захисту рослин із країн Європи нерідко стають недоступними для наших аграріїв через ціну.
Серед доповідачів із спеціальних тем на конференції було два доктори сільськогосподарських наук, професори Уманського національного університету садівництва та Дніпропетровського аграрно-економічного університету, і доктор економічних наук, голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.
Досвідом використання азотно-сіркових добрив, застосування гранульованого сульфату амонію тощо поділились керівники ПП «Мінераліз», ТзОВ «Вілія Трейд», ПП «Ротен» та ПСП «Оскар». Нашу компанію представляв її генеральний директор Іван Чайківський, а також Тарас Баран, Андрій Кулян і Володимир Мужевич.
Генеральний директор згаданої групи компаній УкрТехноФос Юрій Супрунюк, він же голова Рівненської організації АПУ, презентував численним гостям новий завод з виробництва мінеральних добрив марки UPhos. Його потужність становитиме 120 тисяч тонн міндобрив на рік, тут створили понад сто робочих місць.
Поява такого виробництва дуже на часі, підкреслив Віталій Скоцик, оскільки донедавна ринок добрив в Україні був монополізованим. Тепер агровиробники матимуть змогу отримати більший вибір ефективних добрив за доступною ціною. За підсумками візиту агрономічна служба «Агропродсервісу» вивчатиме пропозиції рівненчан з метою можливого укладання договорів на співпрацю. Отже, принцип: роби українське, купуй українське, живи в Україні впевненою ходою просувається по областях нашої держави. У добру путь, рівненські колеги!

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Представники компанії «Агропродсервіс» взяли участь у науково-практичній конференції «Нові українські добрива» та відкритті заводу міндобрив на Рівненщині”