Освячення адміністративного корпусу – ще одна щаблинка у розвитку компанії «Агропродсервіс»

Учора в обстановці возвеличеної урочистості духівник  нашої компанії отець Василь Баглей освятив новий адміністративний корпус «Агропродсервісу». Спільна молитва наповнювала дійство незбагненною аурою, чарувала проникновенністю і глибиною змісту. Здавалось би, цілком ординарна подія, але пройшла вона по-особливому пам’ятно, у пошані до Всевишнього. Спонукала кожного задуматись про людське буття, власні вчинки, життя своїх рідних і справи колективу.
«Освячення адміністративного корпусу – ще одна щаблинка у розвитку компанії «Агропродсервіс». А тому
важливо, щоби ви приходили сюди не лише, аби заробити гроші, а з настроєм особистої участі у будівництві України. Освячується той, хто своєю працею творить добро і користь у Божому винограднику», наголосив отець Василь, звертаючись до присутніх.
Співзвучними були й вітальні слова Івана Чайківського, який зазначив, що «у цій оновленій будівлі є частка праці кожного присутнього, і тих, хто зайнятий у рільництві, тваринництві, механізаторів, будівельників, робітників м'ясокомбінату, допоміжних служб та торгової мережі. За це – усім велике спасибі. Ми разом подбали, аби тут були гідні умови. Маємо робити все, щоби праця була більш продуктивною, бо від цього залежатиме перспектива розвитку «Агропродсервісу». У продовження доброго настрою, який панував на урочинах, оплесками було зустрінуто звістку про зміни у розпорядку роботи апарату управління.
З очікуваною подією присутніх привітав Андрій Баран: «Нинішня атмосфера піднесення має поширюватись на всі наші виробничі підрозділи. Будемо дбати про умови праці на кожному робочому місці. Особливо там, де створюється додана вартість, де твориться реальна економіка. Маємо бути гідним прикладом для інших. На нас уже рівняються аграрні підприємства не лише області, а й України. Це велика честь і відповідальність».
Потім отець Василь у супроводі Івана Адамовича і Андрія Степановича, зі свічками у руках, освятив кожен робочий кабінет, усі допоміжні приміщення. Нехай тут сіється добро, панує злагода, взаємопідтримка, гордість за свою компанію, за великі справи, які творить її трудовий колектив на святій українській землі. За старовинним батьківським звичаєм та за канонами Церкви духовне дійство освячення завершило свою ходу у символічній трапезній, де за великим столом обідали усі: робітники, службовці, керівники підрозділів та власники компанії. Отак в атмосфері рівності перед Богом і економічною історією «Агропродсервісу» всі скуштували хліба насущного, скропленого святою водою.

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Освячення адміністративного корпусу – ще одна щаблинка у розвитку компанії «Агропродсервіс»”