«Агропродсервіс» завершив посів озимого ріпаку на 2 870 гектарах.

Мабуть зайве стверджувати, що  в арсеналі польової сівозміни навряд чи знайдеться культура, яка більше, ніж озимий ріпак вимагає зусиль при її вирощуванні. Довгий період вегетації та ризики перезимівлі, це лише окремі  штрихи особливостей цієї рослини. Агрономічна служба нашої компанії робить усе можливе, аби кліматичні проблеми нівелювати правильним підбором гібридів, дотриманням технологій, ресурсним забезпеченням та густотою посівів.

На всіх 2 870 гектарах забезпечили послідовність посівів гібридів, використали якісний посівний матеріал таких провідних фірм, як «Байєр», «Лембке», «ДСВ», «Лімагрейн» та «Піонер». При розширенні «вікна» посіву застосували гібриди з різним біоритмом розвитку та архітектонікою рослин. Посівний конвеєр, незважаючи на посуху, забезпечив максимально можливе використання посівного періоду з гарантованою вологозабезпеченістю поверхневого шару грунту.

Для цього довелося тимчасово припиняти ранні посіви озимого ріпаку. Тільки з 18 серпня, коли пройшли невеликі опади висіяли ріпак на полях Зборівського та Козівського районів.  За повідомленням головного агронома компанії Андрія Куляна, якщо пройдуть незначні дощі, ще можуть посіяти 160 гектарів ріпаку у селі  Старе Місто Підгаєцького району.

 Пізні посіви ще вкладаються у календарні терміни. Появу сходів на таких посівах при необхідності стимулюють «підтягуванням» рослин позакореневим підживленням. А тим часом на перших 1400 гектарах озимого ріпаку в «Агропродсервісі» вже появились дружні сходи.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Агропродсервіс» завершив посів озимого ріпаку на 2 870 гектарах.”