На демонстраційних полях підприємства «Агропродсервіс – Інвест» компанія «КВС» репрезентувала оптимальні для нашої погодно-кліматичної зони гібриди кукурудзи

Сьогодні існує майже сімсот гібридів кукурудзи, тож при виборі їх для посівів на своїх полях у агрономів, образно кажучи, голова йде обертом. Полегшити проблему вибору насіння качанистої взялася компанія «КВС», яка уже не перший рік займається цією культурою. В її активі 30 зареєстрованих гібридів, 22 з яких уже комерціалізовані, тобто пропонуються для товарних посівів у великих обсягах. Нині дослідно-експериментальна робота з насінням кукурудзи успішно триває. З цією метою кавеесівіці по всій Україні заклали сімдесят демонстраційних ділянок.

Одна з них – у підприємстві «Агропродсервіс – Інвест» Козівського району, яке входить до складу нашої компанії. Минулої п’ятниці спеціалісти «КВСу» провели у Козлові традиційний День поля, під час якого продемонстрували висновки щодо своїх гібридів для керівників та агрономів сільськогосподарських підприємств Західної України.

Після вступного слова виконавчого директора «Агропродсервіс – Інвесту» Юрія Гринди про досвід господарювання та місце качанистої у структурі посівів місцевого господарства, експерти компанії «КВС» детально проаналізували специфіку вирощування, розвитку та врожайності чотирьох гібридів кукурудзи, які, на їх погляд, найкраще підходять для умов західноукраїнських господарств.

Загалом усі ранні гібриди кукурудзи компанії «КВС»  характеризуються високою урожайністю, інтенсивною віддачею вологи, стійкістю до посухи тощо. А представлені під час Дня поля в «Агропродсервіс – Інвесті» невдовзі можна буде придбати для товарного вирощування у наступному році, підсумовує регіональний менеджер компанії «КВС» Михайло Гордій.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “На демонстраційних полях підприємства «Агропродсервіс – Інвест» компанія «КВС» репрезентувала оптимальні для нашої погодно-кліматичної зони гібриди кукурудзи”