Для підсушення рослин на посівних площах сої сорту «Богеміянс» у компанії «Агропродсервіс» активно проводять її десикацію

У передзбиральний період соя, як відомо, призупиняє утворення плодоношення, сповільняється ріст стебла, починається процес природної стиглості. Проте, цей час ще й характеризується проявленнями фізіологічної різноякості цієї культури. Через нерівномірну вологу стеблостою та неодночасність дозрівання бобів ускладнюється визначення оптимального строку збирання.
Аби прискорити дозрівання сої і забезпечити своєчасне механізоване її збирання, у компанії «Агропродсервіс» проводять десикацію полів – підсушення рослин на корені. Одночасно із десикацією поле звільняється від багаторічних бур’янів під наступні культури.
Роботи проводяться сучасними висококліренсними обприскувачами. По їх завершенню, говорить головний агроном компанії Андрій Кулян, через 4-5 днів приступлять до обмолоту сої на площі майже 1700 гектарів. За попередніми прогнозами очікується, що її урожайність, у залежності від посівних площ, коливатиметься у межах 25-30 центнерів з гектара. За сприятливих погодних умов збирання сої планують завершити до кінця вересня.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Для підсушення рослин на посівних площах сої сорту «Богеміянс» у компанії «Агропродсервіс» активно проводять її десикацію”