За своїми смаковими і поживними характеристиками кавуни сорту «Продюсер», які дозрівають на баштані ПОП «Тернопільське», нічим не поступаються херсонським

Різка зміна погодно-кліматичних умов, яка спостерігається останніми роками, внесла свої корективи в агротехнічні особливості вирощування сільськогосподарських культур. Все частіше використовуються нові для нашої аграрної зони, але більше пристосовані до посухи гібриди та сорти зернових, появляються екзотичні овочі та плодоовочеві культури, серед яких і баштанні.
За своїми смаковими і поживними характеристиками кавуни італійського сорту «Продюсер», які вирощують на полі ПОП «Тернопільське», нічим не поступаються херсонським. Як розповідає заступник директора цього підприємства Володимир Лозінський, баштанними культурами на професійному рівні вони почали займатися тільки цього року. Попередні спроби були невдалими.
Шляхом наукових пошуків та практики підібрали сорт солодких «ягід», який добре прижився на нашому грунті. Вегетація рослин відповідає періоду дозрівання, який завершиться у половині вересня. І хоча сходи цього насіння ще далекі від необхідних, але цьогорічні види на урожай кавунів уже перевищують сподівання.
Отже, тернополяни невдовзі матимуть змогу смакувати кавунами із Дворіччя, що на Теребовлянщині. Це вільний від нітратів, смачний і корисний плід, який займає гідне місце в ряду з найкращими плодово-ягідними культурами.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “За своїми смаковими і поживними характеристиками кавуни сорту «Продюсер», які дозрівають на баштані ПОП «Тернопільське», нічим не поступаються херсонським”