Компанія «Агропродсервіс» уже підготувала для потреб ринку понад 900 тонн високоякісного насіння озимої пшениці та 2000 тонн озимого ячменю

Продукція насіннєвого елітгоспу «Агропродсервіс» користується високим попитом серед господарств Тернопільщини та України загалом. За роки його існування не надійшло жодної рекламації по усій лінійці насіння зернових і зернобобових культур щодо його якості.
Тут постійно дбають про сортооновлення, створена і успішно функціонує вітчизняна школа насінництва. Обмолоти, висіяних на товарних полях «Агропродсервісу» сорти озимої пшениці та озимого ячменю зарубіжних та вітчизняних селекцій, цьогоріч показують рекордні врожаї.
Усі сорти насіння з полів компанії доробляються до належних посівних кондицій на власному спеціалізованому насіннєвому заводі «Кімбрія», обладнання якого імпортовано з Королівства Данія.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Компанія «Агропродсервіс» уже підготувала для потреб ринку понад 900 тонн високоякісного насіння озимої пшениці та 2000 тонн озимого ячменю”