Польські студенти ветеринарії стажуються на свинокомплексах компанії «Агропродсервіс»

Цього тижня на науково-виробничу практику в  «Агропродсервіс» прибула група студентів Вроцлавської рільничої академії (200Польща). Це вже друга група студентів з цього вишу, які стажуються на свинокомплексах компанії.
Практичним навикам на конкретному виробництві вроцлавських студентів передувала науково-дослідницька практика у Львівському національному університеті ветеринарної медицини, який має тісні контакти із Вроцлавською академією і уклав угоду на співробітництво з нашою компанією. Заступник директора «Агропродсервісу» кандидат ветеринарних наук Роман Березовський веде там спеціальний курс, а провідний технолог «Агропродсервісу» Войтек Бонковскі забезпечує практичний бік студентської практики.
Гості з Польщі приємно здивовані високим рівнем технологічного утримання тварин та станом організації ветеринарної медицини на виробництві у Настасові. Як зізналися польські студенти, вони до цього часу не мали можливості побачити у себе на батьківщині одночасно всі технологічні процеси у свинарстві. Тому практичні заняття на виробничій площадці допоможуть їм краще закріпити теоретичні знання. А повчитись в «Агропродсервісі» є багато чому, адже тут запроваджені найсучасніші світові технології у свинарстві.

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Польські студенти ветеринарії стажуються на свинокомплексах компанії «Агропродсервіс»”