У компанії «Агропродсервіс» споруджують ще одне потужне зерносховище силосного типу, обладнане за останнім словом зарубіжної науки і техніки

Потужність трьох сучасних елеваторних комплексів компанії «Агропродсервіс» становить 170 тисяч тонн одночасного зберігання зерна. Технологічний процес кожного з них механізований, а Козівський ще й має вихід на залізничні шляхи. Це дозволяє приймати та відвантажувати зернові на автомобільний та залізничний траспорт, значно зменшуючи видатки та логістику. При елеваторах діють лабораторії, які проводять повний спектр досліджень зерна протягом усього терміну його зберігання.
Ще одне зерносховище силосного типу, будівництво якого уже ведеться у селі Настасів Тернопільського району, розраховане на 21 тисячу тонн збіжжя. Загальна площа будівлі, відповідно до проектної документації, – 1725 м. кв., будівельний об’єм – понад 30 тисяч м. куб. Згідно з календарним планом будівництва, здача цього важливого об’єкта очікується до кінця поточного року.

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “У компанії «Агропродсервіс» споруджують ще одне потужне зерносховище силосного типу, обладнане за останнім словом зарубіжної науки і техніки”