Обмолочений на всіх демополях компанії «Агропродсервіс» озимий ріпак показав високу врожайність

Загалом на товарних посівах гібриди ріпаку цього року в «Агропродсервісі» зародили значно краще, ніж торік. Це стало можливим завдяки правильно підібраним його гібридам, добрим попередникам, належному догляду за рослинами і достатньому підживленню грунту.
Незважаючи на хороші сталі щорічні врожаї ріпаку, в «Агропродсервісі» постійно дбають про оновлення гібридів цієї культури. «Ми це робимо, бо появляються нові, ефективніші гібриди, принаймні це завсідчують їх рекламні характеристики, – говорить директор ПАП «Агропродсервіс»  Андрій Баран. – Однак перш, ніж їх висіяти на наших товарних полях, ми вивчаємо «поведінку» кожного із них з урахуванням місцевих грунтово-кліматичних умов».
Торік в «Агропродсервісі» заклали 61 демополе більшості найновітніших гібридів ріпаку провідних зарубіжних компаній. Додатково перевіряють і апробовані гібриди, відповідно до зміни попередника, строків висівання, норм використання мікро- та макродобрив тощо.
Переважна більшість гібридів ріпаку на демонстраційних полях показали високу врожайність. Поза 5 тонн на круг дала половина із висіяних гібридів. Найбільше їх припадає на розробки компаній «Піонер», «Лембпке», «Євраліс», «Декабл», «Сингента» і «Заатбау Лінц». Польова вологість більшості гібридів коливається в межах 11-14%.
Отже, під час посіву озимини не виключені певні корективи у лінійці гібридів, які в наступному році формуватимуть урожай ріпаку в «Агропродсервісі». Але останнє слово у цьому зв’язку за агрономічною службою та керівництвом компанії.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Обмолочений на всіх демополях компанії «Агропродсервіс» озимий ріпак показав високу врожайність”