Комерційна служба компанії «Агропродсервіс» приступила до реалізації насіння зернових та зернобобових культур урожаю 2016 року

За короткий період у компанії «Агропродсервіс» сформувалась ефективна команда з молодих та амбітних фахівців, яку очолив комерційний директор Тарас Баран. Розроблено маркетингову стратегію компанії. Проведено ретельний аналіз її положення на вітчизняному ринку, здійснено дослідження існуючих мереж збуту виробленої продукції та збір інформації по споживачах і сегментації ринку.

Ще до початку жнив за маркетинговими дослідженнями складено очікуваний прогноз цьогорічного ринку насіння зернових і зернобобових культур. Підготовлено і надіслано потенційним споживачам комерційну пропозицію з оптимізації сортів насіння, що буде реалізовуватися з урахуванням вимог сертифікації, а також антимонопольного законодавства.

Комерційна пропозиція ПАП «Агропродсервіс» з реалізації у 2016 році насіння зернових культур вітчизняних та зарубіжних сортів:

Ячмінь озимий:

Ціна, грн.

«Луран», 1 репродукція

4950

    «Лестер», 1 репродукція 

формується

    «Вінтмальт», 1 репродукція 

формується

Пшениця озима:

 

   «Борія» Еліта

формується

   «Малинівка» Еліта

формується

   «Нива Київщини» Еліта

формується

   «Придніпровська» Еліта

формується

    «Астарта» 1 репродукція

формується

    «Богемія» 1 репродукція

формується

    «Дарунок Поділля» 1 репродукція  

формується

    «Достаток» 1 репродукція

формується

    «Злука» 1 репродукція   

формується

    «Іліас» 1 репродукція

формується

    «Каланча» 1 репродукція 

формується

   «Колоніа» 1 репродукція

формується

   «Краєвид» 1 репродукція

формується

   «Кубус» 1 репродукція

формується

   «Сотниця» 1 репродукція

формується

 

Для кожного клієнта передбачається індивідуальний підхід з гнучкою системою знижок. Тел. +38(200067)48-32-135, ел.-пошта: alex.dzhuryk@ukr.net

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Комерційна служба компанії «Агропродсервіс» приступила до реалізації насіння зернових та зернобобових культур урожаю 2016 року”