На полях «Агропродсервісу» у Херсонській області уже віджнивували

У ці дні завершується підготовка до збирання ранніх зернових культур у господарствах компанії на Тернопільщині та Івано-Франківщині. На лінійку готовності виведена техніка, проведені інструктажі з технічної і пожежної безпеки. На кінець тижня, як повідомив директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран, планується об’їзд усіх посівних площ за участю керівників господарств, філій, спеціалістів агрономічних та інженерно-технічних служб.

У той же час на полях нашої компанії у Херсонській області уже віджнивували. За інформацією директора  підприємства «Агропродсервіс – Південь» Фатули Агаверді огли Мерзоєва, озимий ячмінь, незважаючи на засуху, відсутність поливу тамтешніх земель, видав по 6,3 тонни  збіжжя на круг. Цього вдалося досягнути за рахунок використання високоякісного насіння, виробленого на заводі «Кімбрія» у Настасові, належного догляду за розвитком рослин і організованого збирання.

«Це наші другі жнива на Херсонщині. Було важко, – говорить Фатула Агаверді огли, – з огляду на тамтешні кліматичні посушливі особливості. Але ми крок за кроком  набуваємо досвіду роботи в південному регіоні і маємо намір розширяти не лише баштанний та овочевий, а й зерновий клин. Адже зернові, а передусім пшениця, вирощена там, має високі продовольчі характеристики».

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “На полях «Агропродсервісу» у Херсонській області уже віджнивували”