Капітан футбольної команди «Урожай» Сергій Янкевич отримав перехідний Кубок імені Василя Гоцка

У неділю в Лозовій Тернопільського району відбувся ювілейний, сороковий турнір з міні-футболу на Кубок імені Василя Гоцка. За перехідний Кубок боролися шість футбольних дружин з різних мікрорайонів Лозової. Переможцем стала футбольна дружина, яку очолює юрист місцевого господарства «Дружба» Сергій Янкевич. Цінні призи від «Агропродсервісу» отримали ветерани турніру та дитячо-юнацька команда села.

Ця непересічна спортивна подія зібрала чи не все село та численних гостей і невипадково. Ще у сімдесятих роках минулого століття футбольна команда із села Лозова, яку організували брати Гоцки, була незмінним переможцем різноманітних турнірів, а Лозова тоді по праву іменувалась кубковою столицею Тернопільського району. Душею команди і її граючим тренером тривалий час був мешканець цього села Василь Гоцко. У 1976 році Василь організував перший турнір з міні-футболу «Кубок Лозови», який і до цього часу щорічно проводиться в останні вихідні червня при будь-якій погоді і є традиційним для лозівської громади. Але, на жаль, сталася трагедія і Василь Дмитрович – улюбленець футбольної громадськості загинув у ДТП. Після цієї сумної події лозівчани перейменували турнір «Кубок Лозови» на турнір з міні-футболу на Кубок імені Василя Гоцка на знак його світлої пам’яті та внесок у розвиток футболу на Тернопільщині.

Цього ж дня у Лозовій також відбувся дитячо-юнацький футбольний турнір за участю команд сіл Байковецької об'єднаної територіальної громади.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Капітан футбольної команди «Урожай» Сергій Янкевич отримав перехідний Кубок імені Василя Гоцка”