Нуно Вієре: «З часу наших відвідин Тернопільського м’ясокомбінату у квітні тут істотно змінився виробничий ритм»

Цими днями розпочався другий етап продуктивної співпраці відомої португальської інвестиційно-будівельної фірми ILHO PL.S.A. з компанією «Агропродсервіс». Перший візит зарубіжних гостей носив переважно ознайомчий характер, адже для керівництва і спеціалістів нашого м’ясокомбінату було важливо почути думку іноземних фахівців щодо організації сучасного м'ясопереробного виробництва у європейських країнах. Тоді були започатковані передумови для залучення цієї португальської компанії до створення окремих виробничих підрозділів та наповнення нашого виробництва новітнім технологічним устаткуванням.
Робота у ці дні носила суто практичний характер, зокрема було обговорено питання укомплектування обладнанням цеху обвалки м’яса та забезпечення технологічного процесу у ньому з урахуванням необхідної кількості працюючих. Детально обговорили пропозиції португальської сторони щодо створення цеху забою та системи охолодження м’яса курки. Дискутували по цінових пропозиціях як португальських, так і британських виробників.
Наступним етапом співпраці з компанією ILHO PL.S.A. буде встановлення системи клімату у всіх виробничих підрозділах м’ясокомбінату. Поставлено завдання забезпечити такі його параметри: температура повітря +10-12 градусів за Цельсієм і 85% вологість.
Португальські спеціалісти, а серед них – власник згадуваної фірми Жуан Себастьян Піреш Алвеш, її операційний директор Нуно Вієре та директор з будівельних інвестицій філіалу у Польщі Василь Квет, були приємно подивовані професіоналізмом і знанням предмету організації переробки м’яса керівником нашої компанії Іваном Чайківським. А тому розмова, за участю директора м’ясокомбінату Віктора Малюти, із загальних концептуальних пропозицій переросла в обговорення вузькотехнічних особливостей, як невід’ємних складових усього виробничого процесу. Бо саме запровадження цих новацій забезпечить високу якість м’ясної продукції за передовими європейськими технологіями та міжнародними стандартами, яка вироблятиметься на Тернопільському м’ясокомбінаті.

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Нуно Вієре: «З часу наших відвідин Тернопільського м’ясокомбінату у квітні тут істотно змінився виробничий ритм»”