«Агропродсервіс» претендує на західноукраїнське лідерство у виробництві насіння зернових культур

Вчорашній Всеукраїнський форум в «Агропродсервісі» вразив масштабністю та інноваціями. Він по суті відкрив нову сторінку в економічній історії нашої компанії, бо, як заявив директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран: «У нас створено технологічні і технічні передумови для того, аби компанія зайняла лідируючі позиції по насінництву у Західній Україні, а з часом і у всій державі».
До цього неординарного заходу наша компанія йшла кілька останніх років. І невипадково, адже інтерес до звичних «Днів поля» в аграрному середовищі відчутно почав пропадати. Тому запропонували істотно іншу модель співпраці фірм, які займаються аграрними технологіями, засобами захисту рослин тощо з виробниками сільгосппродукції. За основу взяли європейський досвід, в якому домінують простота взаємин і прагматичний підхід до справи.
За оцінкою учасників, форум був взаємокорисним і результативним. 58 провідних міжнародних та вітчизняних компаній – партнерів «Агропродсервісу» представили на ньому зразки своєї продукції та новітню сільськогосподарську техніку. Майже тисячі керівникам і спеціалістам господарств з усієї України, а також Польщі, Чехії і Молдови було продемонстровано весь технологічний ланцюжок від вирощування озимих і ярих зернових та зернобобових культур – до виробництва високопродуктивного насіння на заводі «Кімбрія».
Уся лінійка насіння, виробленого в «Агропродсервісі», буде представлена у портфелі продажу на 2017 рік. А ще компанія готова надавати послуги зі зберігання та підготовки насіння. Тож не дивно, що буквально під час форуму його учасники з Вінничини, Львівщини і багато тернопільських господарств проявили конкретний інтерес до цієї бізнес-пропозиції.
За підсумками форуму генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський зазначив, що сьогодні у Настасові заклали надійний фундамент сучасного українського насінництва для сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств України, бо ми всі знаходимося під однією парасолькою аграрної економіки.
Форум буде постійно діючою школою агротехнологічних інновацій, а на його основі, сподіваємось, з часом виникне загальноукраїнська біржа насіння пшениці, ячменю, гороху і сої високих репродукцій.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Агропродсервіс» претендує на західноукраїнське лідерство у виробництві насіння зернових культур”