У день останнього дзвоника компанія «Агропродсервіс» подарувала урманським дітям сучасний відпочинковий майданчик.

У день останнього дзвоника, минулої п’ятниці, у селі Урмань Бережанського району відкрили і освятили сучасний дитячий майданчик. Це дійство зібрало більшість мешканців села і школярів, і діток з дитсадка. Воно переросло у красиве, емоційне й  неповторне свято дитинства. У цьому є заслуга нашої компанії, яка власне і профінансувала спорудження дитячого майданчика.

Це не перший соціальний внесок «Агропродсервісу» в Урмань. Торік у навчально-виховному комплексі замінили вікна на енергоощадні. До першого вересня і до Дня святого Миколая для дітей готують гарні і корисні подарунки. Не забувають і про літніх одиноких мешканців. Їм до Різдва та Великодня вручають святочні кошики.

З приходом в Урмань «Агропродсервісу» село почало відроджуватися на очах. Побудували сучасний тваринницький комплекс, з'явились нові робочі місця. Компанія вчасно розраховується за орендовану землю.

 «Я задоволений нашою співпрацею з «Агропродсервісом», – наголошує сільський голова Євген Наконечний. – Це надійна і відповідальна аграрна компанія. Тут слів на вітер не кидають». Доброї думки про настасівську компанію і місцевий парох отець Зіновій.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “У день останнього дзвоника компанія «Агропродсервіс» подарувала урманським дітям сучасний відпочинковий майданчик.”