Адміністрація «Агропродсервісу» сердечно вітає зі святом останнього дзвоника випускників, усіх учнів – дітей наших працівників і мешканців сіл, де компанія орендує землю!

 Цей зворушливий день ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності і  зрілості.
Нашим юним друзям – школярам ми бажаємо продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Ми твердо віримо, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни.
Повсякчас пам’ятайте: і ваші рідні, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою нагородою учителям та батькам, які вкладали у вас усю свою працю, доброту, щедрість своїх люблячих сердець.
Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!
Зі святом вас, дорогі юні друзі!
З повагою,
Іван Чайківський,
генеральний директор компанії «Агропродсервіс»,
Андрій Баран,
директор ПАП «Агропродсервіс»

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Адміністрація «Агропродсервісу» сердечно вітає зі святом останнього дзвоника випускників, усіх учнів – дітей наших працівників і мешканців сіл, де компанія орендує землю!”