Цех з переробки сої в «Агропродсервісі» у липні видасть першу продукцію

Як уже повідомлялося, у майбутньому цеху з переробки соєвих бобів на головному підприємстві «Агропродсервісу» у Настасові перероблятимуть понад 40 тисяч тонн цієї сировини на рік. Цими днями сюди уже завезено все технологічне обладнання і приступили до монтажу п’яти виробничих ліній.

За словами заступника директора ПАП «Агропродсервіс» Андрія Боярчука, на монтажних роботах задіяно більше тридцяти спеціалістів з «Агроіндустрії – 11». Серед них –  висококваліфіковані слюсарі-монтажники, електро- та газозварювальники. Через два тижні приступлять до автоматизації та комп’ютеризації усього технологічного процесу. Паралельно проводитимуть комунікації та облаштовуватимуть прилеглу територію.

На завершальній стадії монтажу відбудеться випробування обладнання у різних режимах, допоки виробництво не вийде на проектну потужність.

Це унікальне вітчизняне обладнання, яке встановлюють у цеху, дозволить нашій компанії виробляти високоякісну нерафіновану соєву олію, яку використовуватимуть для власного виробництва комбікормів та реалізації на внутрішніх і зарубіжних ринках.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Цех з переробки сої в «Агропродсервісі» у липні видасть першу продукцію”