Тернополяни матимуть змогу споживати ковбаси за італійськими технологіями власного виробництва

Віце-президент відомої італійської компанії «Травальіні СПА» Роберто Балатті, перебуваючи вчора на Тернопільському м’ясокомбінаті, був щиро вражений високою якістю м’яса, з якого у нас виготовляються різноманітні продукти харчування. Він не лише ознайомився з нашим м’ясокомбінатом, де провів детальний моніторинг усього технологічного процесу, а й скрупульозно вивчав роботу комбікормового заводу у Настасові. Особливо його цікавили якість і рецептура комбікормів, які використовуються для годівлі поросят на свинокомплексах компанії.
Італійська фірма, котру представляє сеньйор Балатті, спеціалізується на виробництві обладнання для м'ясопереробних підприємств, зокрема кліматичних камер, в яких відбувається ферментація, дозрівання та сушіння сиров'ялених і сирокопчених ковбас. Це найголовніший і дуже складний та делікатний процес творення ковбас екстра-класу. Досить сказати, що він, у залежності від виду виробу, триває від одного до шести місяців. А на виробництво славнозвісного м'ясного делікатесу «Хамон» тратиться півтора роки.
Італійське технологічне ноу-хау безроздільно домінує у США, Західній Європі та Латинській Америці. Cаме тому ним зацікавився керівник нашої компанії Іван Чайківський. На Тернопільському м’ясокомбінаті мають намір істотно розширити лінійку асортименту м’ясних виробів, у тому числі і за зарубіжними рецептурами й технологіями з тим, аби з власною продукцією виходити на європейські ринки.
Переговори щодо поставки у Тернопіль італійського обладнання розпочалися ще під час нещодавньої всесвітньої виставки IFFА 2016 у німецькому Франфурті-на-Майні. Саме там Іван Адамович і члени нашої делегації зустрічалися з президентом фірми «Травальіні СПА».
За підсумками ділового бізнес-ланчу у Настасові  представник італійської компанії і керівництво  «Агропродсервісу» напрацьовали план співпраці на найближчий час та перспективу. Отже, крім продукції, якою славився Тернопільський м’ясокомбінат, у нас освоять ще й  м’ясні вироби за зарубіжними технологіями і тоді тернополянам не доведеться купувати привозні італійські ковбаси на стихійних базарах міста.

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Тернополяни матимуть змогу споживати ковбаси за італійськими технологіями власного виробництва”