Незважаючи на істотні зміни погодно-кліматичних умов, на полях компанії «Агропродсервіс» повним ходом ведеться сівба кукурудзи і сої

У ці дні завершується сівба кукурудзи, якій компанія «Агропродсервіс» відводить особливе місце у структурі посівних. Станом на 26 квітня її гібриди «КВС», «ДКС», «Піонер», «Лімагрейн» уже висіяні на площі понад 6100 гектарів. До посіву ще залишилося 600 гектарів на невеликих масивах у різних господарствах агрофірми.

Як повідомив агроном-технолог «Агропродсервісу» Андрій Кулян, ранні посіви кукурудзи, а це 1 квітня, демонструють хорошу схожість. Густота рослин становить від 80 до 88 тисяч на круг, а їх розвиток перебуває у фазі трьох листків.

Істотне похолодання цими днями таки вносить свої корективи в агротехнічні строки. Рослини у цей період перебувають у стресовому стані і уповільнили темпи свого розвитку. Але загрози їх загибелі немає. З посівом качанистої у компанії мають намір упоратися до Великодніх свят.

Повним ходом триває посів сої. Її планують вирощувати на 5 тисячах гектарів. Великі надії покладають на такі її гібриди, як «Богемія», «Моравія», «Сілесія». Вони уже посіяні на 2250 гектарах. Сіють також гібриди сої на насіння «Брюненсіс», «Кардифф», «Кордоба».

Перевірка стану насіння на площах, де сою посіяли 16 квітня, показує їх добру вегетаційну динаміку – насінинки уже прокльовуються. Агрономи роблять усе, аби соя цьогоріч дала високий урожай, і не лише через те, що їй відведено важливе місце у раціоні годівлі тварин.

Соя – це культура короткого світлового дня, вона вимоглива до тепла. Тому в компанії завчасно подбали, щоб використовувати лише гібриди, які легко переносять заморозки, а також розробили комплекс заходів по догляду за посівами усіх зернових і технічних культур.

Що стосується озимих пшениці та ячменю, то вони в хорошому стані. Весняні заморозки на грунті для них не становлять загрози, наголошує Андрій Теофілійович. Проте городину (200картопля, розсада), яка уже зійшла, треба захистити.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Незважаючи на істотні зміни погодно-кліматичних умов, на полях компанії «Агропродсервіс» повним ходом ведеться сівба кукурудзи і сої”