Працівники «Агропродсервісу» взяли участь у Хресній ході у Настасові, присвяченій року Божого милосердя

Минулої неділі по завершенню проповіді у храмі Вознесіння Господнього у Настасові відбулася величава процесійна хода, яка об’єднала усю громаду в молитві за мир в Україні. У ній взяли участь майже всі працівники нашої компанії, які живуть і працюють у Настасові. Очолив молитву ректор Тернопільської духовної семінарії імені Йосифа Сліпого о. Іван Римар разом зі священиками навколишніх парафій.

Крок за кроком учасники Хресної ходи, прямуючи за Ісусом, роздумували про Його терпіння, відчували Його нестерпний біль. Хрест несли почергово: священики, члени церковного комітету, учасники церковного хору, місцеві депутати, працівники сільради та ПАП «Агропродсервіс», підприємці села, вчителі, працівники будинку культури та дитячого садочка, амбулаторії, діти з батьками, які йдуть до Першого Причастя, Марійська дружина, «Матері в молитві», молодь села та учасники АТО.

Кожна стація – це окреме розважання, роздуми, порівняння з проблемами сьогодення, молитви в різних наміреннях. Поміж стаціями усі виконували великопосні пісні «Страдальна Мати», «Під хрест Твій стаю» та інші.

Остання стація була відправлена у церкві. Повернувшись до храму, усі мали змогу вислухати повчання отця Івана про Боже милосердя. Отець Роман Габрилей склав щиру подяку усім, хто прибув на Хресну дорогу.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Працівники «Агропродсервісу» взяли участь у Хресній ході у Настасові, присвяченій року Божого милосердя”