Компанія «Агропродсервіс» нарощує виробничі потужності на Борщівщині і здобуває аторитет у громаді села Цигани

І хоча банк землі ТОВ «Агропродсервіс – Борщів» у районі поки що невеликий, підприємство поставило перед собою завдання бути максимально корисним місцевій громаді у вирішенні її соціальних проблем.

Лише за рік свого господарювання на землях села Цигани господарство допомогло місцевій громаді в освітленні вулиць, встановленні огорожі на сільському кладовищі. Сімом мешканцям села, які є учасниками АТО, виділили по 5 тисяч гривень одноразової допомоги. У центрі уваги ТОВ «Агропродсервіс – Борщів» – матеріальна турбота про соціально незахищених громадян, а також підтримка церковної громади, школи та дитячого садка. До речі, і цьогоріч до Великодніх свят одиноким престарілим мешканцям села, незалежно від того, чи вони є пайовиками цього господарства, готуються щедрі продуктові кошики.

Тут вчасно розраховуються з пайовиками за орендовану землю. Словом, між агропідприємством і жителями села встановлюються доборозичливі і взаємовигідні стосунки. Люди задоволені тим, що така відома компанія як «Агропродсервіс» стала їх надійним партнером.

Для обробітку земельного масиву із головного підприємства місцевому господарству передано сучасну грунтообробну техніку, інші сільськогосподарські механізми. Все це дозволило у стислі строки підготувати та підживити грунт до посіву соняшнику. За допомогою потужного трактора «Кейс», обладнаного багатоопераційним  агрегатом «Компактомат» із 16-метровим захватом та двох тракторів «МТЗ-1221» ретельно вирівняно посівні площі і зароблено борозни від осінньої оранки. Приємно, що на цій сучасній техніці працюють місцеві хлопці – випускники Борщівського агротехнічного коледжу Михайло Патуляк і Руслан Федин, який, до речі, сьогодні ще й навчається у Подільському аграрному університеті.

На першому етапі весняно-польових робіт під посів соняшнику внесли по 200 кілограмів нітроамофоски на гектар, а в передпосівний період ще додали в грунт по 100 кілограмів карбоміду. Якщо дозволить погода, то ми до кінця тижня завершимо посів соняшнику, поділився своїми планами керівник підприємства Ярослав Верхола.

Запровадження новітніх технологій вирощування цієї олійної культури та використання якісного посівного матеріалу, стійкого до посухи і хвороб, дає підставу сподіватися на отримання високих урожаїв у більш ранні терміни при одночасному зниженні фінансових і трудових затрат.   

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Компанія «Агропродсервіс» нарощує виробничі потужності на Борщівщині і здобуває аторитет у громаді села Цигани”