Насіннєва лабораторія «Агропродсервісу» стала надійним «відділом технічного контролю», який забезпечує якісну перевірку посівного матеріалу на енергію проростання та схожість

На полях компанії завершується сівба гороху. На черзі – цукровий буряк, соя, кукурудза і соняшник. Кожна із цих культур має свої строки сівби у відповідності до середньодобових температур грунту на глибині загортання насіння. Вони коливаються у межах від +5 до +8 градусів за Цельсієм. Сівба у непрогрітий грунт може вражати насіння хворобами, а сходи будуть зрідженими. У свою чергу запізнення зі строками сівби призводить до продовження періоду вегетації культур і зниження їх урожайності. Так що у ці дні агрономічні служби ретельно відстежують стан готовності грунту.

А тим часом, лабораторія проводить передпосівну перевірку стану посівного матеріалу зазначених культур, зокрема, визначають масу 1000 насінин, енергію їх проростання та сжожість і абсолютну чистоту насіння. Весь закуплений посівний матеріал проходить перевірку, яка підтверджує його відповідність стандартам якості. При цьому досі не виявлено жодних рекламацій.

Після лабораторних досліджень посівний матеріал обробляють штамами азотфіксуючих бактерій з додаванням мікроелементів і стимуляторів росту.

Словом, агрономічна служба «Агропродсервісу» має надійного партнера і помічника – колектив насіннєвої лабораторії, цей своєрідний «відділ технічного контролю», який допомагає закладати основу майбутнього урожаю.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Насіннєва лабораторія «Агропродсервісу» стала надійним «відділом технічного контролю», який забезпечує якісну перевірку посівного матеріалу на енергію проростання та схожість”