В «Агропродсервісі» розпочато монтаж покрівлі нового цеху з переробки сої, технічні рішення, обладнання і технології якого дозволять випускати продукцію найвищої якості

Потужності з переробки соєвих бобів у цьому цеху становитимуть понад 40 тисяч тонн на рік. Очікується, що тут вироблятимуть високоякісну макуху та нерафіновану олію. Рішення щодо розширення переробки сої в компанії обумовлене реалізацією стратегічного плану на розвиток тваринницької галузі, оскільки застосування в раціоні годівлі тварин цієї ж макухи істотно знижує її собівартість. Соєва олія активно використовуватиметься для приготування високоенергетичних комбікормів на власному  заводі. Вони багаті на вітаміни, фосфоліпіди та інші корисні речовини.

Із уведенням в дію додаткових потужностей переробки сої у компанії планують збільшити до вже існуючих поставки соєвої олії на зарубіжні ринки. Тому маркетингові служби приступили до вивчення експортних можливостей і ринків збуту.

Зрозуміло, що на зовнішні ринки можна потрапити, якщо вироблятимемо продукцію за найвищими світовими стандартами. Тому в новому цеху будуть встановлені технологічні лінії за такими технічними рішеннями, які  дозволять виготовляти у Настасові продукти переробки сої найвищої якості у західному регіоні країни.

Звичайно, під потужності майбутнього цеху будуть коригуватися і посівні площі сої у господарствах компанії. Сировину також додатково закуповуватимуть від сільгосппідприємств, передусім нашої області. І, що важливо, введення в дію нового цеху з переробки сої сприятиме збільшенню кількості робочих місць.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “В «Агропродсервісі» розпочато монтаж покрівлі нового цеху з переробки сої, технічні рішення, обладнання і технології якого дозволять випускати продукцію найвищої якості”