Генеральний директор компанії «Агропродсервіс» нагородив тернопільських переможців і призерів Кубка України з кікбоксингу за версією ВАКО

З 18 по 21 лютого у місті Хмельницькому відбулися  змагання на Кубок України з популярного виду спорту – кікбоксингу. У поєдинках серед дорослих брали участь сім тернополян і всі вони повернулися додому з престижними нагородами.

Пальму першості зокрема вибороли Любов Дереш, яка перемогла у ваговій категорії до 52 кг, та Олег Козарик, він був кращим у вазі до 67 кг. Срібло для Тернопільщини здобули 17-річна Христина Дядьо (200до 60 кг) та Віталій Кибало у ваговій категорії до 57 кг. А бронзові нагороди Кубка України в активі Віталія Бица та Михайла Стриєшина (200до 75 кг). Наших спортсменів до цих змагань готували Олександр Дульнев і Віталій Дубіщук.

Під час урочистої церемонії вшанування переможців  щиро привітав і нагородив грошовими преміями керівник «Агропродсервісу» та почесний президент Федерації кікбоксингу Тернопільщини Іван Чайківський. Він наголосив на тому, що «підтримка молодих талантів і розвиток здорової нації є одним із пріоритетних напрямків роботи компанії. Тож невипадково, коли до нас звернулися представники Федерації кікбоксингу Тернопільщини за сприянням, ми залюбки погодились їх підтримувати за умови, що цей вид спорту буде культивуватись не лише в обласному центрі, а й у наших селах. Приємно, що це розуміють і тренер, і наша молодь. Тож у змаганнях, які відбудуться наступного тижня, участь братимуть і юні спортсмени з Настасова.

А для подальшого розвитку спорту вже найближчим часом в адмінбудинку Тернопільського м’ясокомбінату буде створена потужна тренувальна база із сучасним рингом, душовими та модерновими об’єктами релаксації».

За словами тренера команди Олександра Дульнева, федерація кікбоксингу Тернопільщини має доволі амбітні плани і зараз готує свою команду до участі в чемпіонаті України, а в перспективі наша молодіжна братиме участь у Кубку світу, який відбудеться у столиці Угорщини.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Генеральний директор компанії «Агропродсервіс» нагородив тернопільських переможців і призерів Кубка України з кікбоксингу за версією ВАКО”